آسانسور دانشگاه ها و دستگاه‌های اجرایی پایتخت استانداردسازی شود

آسانسور دانشگاه ها و دستگاه‌های اجرایی پایتخت استانداردسازی شود

استانداردسازی آسانسورها در دستگاه‌های اجرایی و دانشگاه‌ها ضروری است و باید همکاری مؤثری با اداره کل استاندارد در این زمینه صورت گیرد، به علاوه با توجه به اینکه پله برقی‌ها نیز از ابتدای سال مشمول قانون استاندارد اجباری شده‌اند شهرداری‌ها در این زمینه دقت لازم را داشته باشند و در این زمینه مکاتبات از سوی استانداری تهران انجام می‌شود.
از ظرفیت سازمان نظام مهندسی جهت نظارت و پیشبرد وضعیت استاندارد در صنعت ساختمان استفاده شود و تفاهم نامه‌ای در این زمینه منعقد شود، ضمن اینکه همکاری لازم از سوی استانداری تهران جهت تحقق این امر صورت می‌گیرد.
این پروژه در سال ۹۴ به طول حدود ۳۰ کیلومتر آغاز شده است و اکنون ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، البته مهم‌ترین مشکل در تکمیل این پروژه وجود معارضین بوده که سبب شده پروژه ناتمام باقی بماند و در مجموع ۴ مورد اختلاف بین پیمانکار و کارفرما در زمینه اجرای این پروژه وجود داشته است که در این جلسه اختلافات رفع و تکمیل این پروژه تسریع می‌شود.
متولی اصلی آموزش نیروی انسانی شاغل در کارگاه‌ها، اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای است که بر این اساس جهت ساماندهی حرفه‌هایی که در صنعت ساختمان فعال هستند از جمله اکیپ‌های اجرایی، حمل بتن که در عملیات اجرایی پروژه‌های عمرانی دخیل هستند، اقداماتی انجام شده که تقویت می‌شود.

-->