مرگ بیمار کرونایی در پی خرابی آسانسور بیمارستان

این شهروند ادعا می‌کند «پدرم به علت بیماری کرونا در بخش آی‌سی‌یوی بیمارستان هاشمی‌نژاد بستری بود. با توجه به بهبود نسبی اوضاع جسمی‌اش پزشک معالج دستور داده بود که از آی‌سی‌یو به بخش منتقل شود. در همان روز ساعت ۱۳:۵۰ پرسنل بیمارستان با استفاده از آسانسور اقدام به انتقال او از آی‌سی‌یو به بخش کرده‌اند.
متاسفانه به خاطر خرابی آسانسور تا ساعت ۱۵:۱۰ پدرم در داخل آسانسور می‌ماند و در نهایت به خاطر تمام‌شدن اکسیژن فوت می‌کند. با اینکه آتش‌نشانی در نزدیکی بیمارستان بوده، ولی مسئولان حاضر در محل از این کار امتناع و خودشان به درست‌کردن آسانسور اقدام کرده‌اند که همین موضوع باعث طولانی‌شدن زمان تعمیر آسانسور شده بود».
این شخص در ادامه مدعی می‌شود: «من به خاطر شکایت از بیمارستان، فیلم دوربین‌های بیمارستان را دارم که پدرم دقیقا در همین بازه زمانی داخل آسانسور بوده است. آسانسور بین طبقه چهارم و پنجم از حرکت می‌ایستد. یکی از پرستاران خانم که همراه پدرم در داخل آسانسور بوده، حالش بد می‌شود و بعد از ۲۰ دقیقه، نیروی تاسیسات بیمارستان در آسانسور را باز می‌کند و دو خانم را بیرون می‌آورند.»
این فرد مدعی می‌شود: «یکی از نگهبانان به من گفت آسانسور مذکور هنوز تاییدیه نگرفته و با وجود این، بیمارستان در حال استفاده از آسانسور است. حتی آسانسور را هم هنوز تحویل تاسیسات بیمارستان نداده‌اند».
این شهروند در ادامه مدعی می‌شود: «۱۰ روز پشت سر هم به بیمارستان می‌روم، اما هنوز موفق نشده‌ام با مدیر و رئیس بیمارستان صحبت کنم.»

-->