کشور های همسایه؛ بازار خوب صادرات آسانسور

کشور های همسایه؛ بازار خوب صادرات آسانسور

 

کشورهای همسایه ما مثل عراق، سوریه، عمان و حتی اوکراین ظرفیت خوبی برای صادرات آسانسور دارد

سندیکای آسانسور 20 سال سابقه کار دارد با بیش از هزار عضو حقیقی که در شش کمیته به امور نمایشگاه ها ، شکایات و کارفرهنگی مشغول است.

 

 

وی گفت: در کل کشور سه هزار شرکت آسانسور وجود دارد که دو دانشگاه علمی کاربردی آنها را پشتیبانی فنی می کند.

کورس افزود: این سندیکا در منطقه و کشورهای همسایه شاخص است و از نظر تشکیلاتی حتی از ترکیه که از نظر تولید ماشین آلات ازما جلوتراست، بالاتر است.

رئیس هیئت مدیره سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی و خدمات وابسته گفت: همواره دنبال ارتقاء این صنعت در کشور بوده ایم و صددرصد بخش خصوصی هستیم و امروز توانسته ایم فناوری روز دنیا را وارد کشور کنیم و نیروهای لازم را در این زمینه از نظر آموزشی به روز کنیم.

کورس افزود: ظرفیت تولید خوبی در کشور داریم اما به دلیل کمبود مواد اولیه و قیمت های بالا 30 درصد تولید آسانسور در کشور بالاتر از قیمت کشور ترکیه در می آید.

وی گفت: دنبال شرایطی هستیم که بتوانیم تولیدات خود را صادر کنیم چون 90 درصد قطعات آسانسور را در داخل تولید می کنیم و دلیل آن هم این است که بعد از انقلاب تمامی شرکت های خارجی ایران را ترک کردند و این امر باعث شد تا صنعت آسانسور در کشور بومی شود.

کورس افزود: اقلامی مانند پله برقی ، موتور گیربکس آسانسور و ریل آسانسور وارداتی بوده است ولی در یکسال گذشته ما توانسته ایم این اقلام را در کشور تولید کنیم و این امیدوار کننده است که نیاز ما به خارج کمتر خواهد شد.

 

Tags: , , , , , , , ,

-->