آسانسور

آسانسور خانگی

آسانسور خانگی

همه ما عاشق استفاده از وسایل لوکس در خانه خود هستیم , به خصوص تکنولوژی که باعث می شود جریان زندگی کمی  راحت تر شود.

 

 

آسانسور

 

مزایای آسانسور خانگی

ما طیفی از بالابرهای داخلی را توسعه داده ایم که انتقال افراد و کالاها را بین 2 یا چند طبقه در خانه انجام می دهد , همچنین آسانسورهای مسکونی ما زیبایی خانه و زندگی شما را افزایش می دهد.

این آسانسور می تواند میزان بار تا 250 کیلوگرم را تحمل کند , همچنین سیستم این آسانسور به گونه ای است که اگر برق ساختمان برود با باطری کار کند. برای نصب آن نیاز به تخریب ساختمان و فضای زیادی نیست, در این سیستم  از جک های بالا رونده هیدرولیکی استفاده شده که درون فضای خود آسانسور قرار می گیرد در نتیجه علاوه بر اشغال نمودن حداقل فضا (66 سانتی متر) نیازی به موتورخانه ، چاهک، وزنه و سیم بکسل نداشته و با برق تک فاز شهر کار می کند، امکان نصب آن در مکان هایی با عدم امکان نصب آسانسورهای معمولی مانند داخل راه پله ها، راهروها، فروشگاه ها، حیاط ها یا پل های عابر پیاده وجود دارد، از دیگر مزیت های این آسانسورها به سیستم های مشابه، دارابودن سیستم پشتیبان جهت فرود و خارج نمودن افراد در زمان قطع برق می باشد.

 

آسانسور خانگی

 

آسانسور خانگی برای سانی که فرزند کوچک دارند مفید است , به دلیل کمک به از بین بردن صدمات که ممکن است هنگام بالا و پایین رفتن از پله ها رخ دهد , همچنین نصب این آسانسور به افزایش قیمت و امنیت خانه کمک میکند.

 

Tags: , , , , , , , , , , , , ,

-->