عملیات نجات آسانسور

افزایش سه برابری آمار عملیات نجات افراد محبوس شده در آسانسور

افزایش سه برابری آمار عملیات نجات افراد محبوس شده در آسانسور

مدیرعامل آتشنشانی کرمانشاه از افزایش سه برابری آمار عملیات نجات افراد محبوس شده در آسانسور به دنبال قطعی برق از ابتدای تیرماه تاکنون خبر داد.

 

عملیات نجات آسانسور

 

آتشپاد غلامرضا رضایی با اشاره به خاموشی‌های برنامه ریزی شده شرکت توزیع برق، گفت: متاسفانه این امر موجب افزایش دو تا سه برابری عملیات نجات محبوس شدگان در آسانسور شده است. وی افزود: در سه ماهه ابتدایی امسال 222 مورد نجات یافته داشته ایم که عمده آنها افراد محبوس شده در آسانسور بودند.

رضایی تصریح کرد: در دو سه هفته اخیر هم که با خاموشی های برنامه ریزی شده مواجه شدیم آمار این افراد بالا رفته و ماموریت نجات محبوس شدگان آسانسور عملا دو تا سه برابر شده است.

وی افزود: از ابتدای تیرماه که خاموشی‌ها عملا شروع شد 96 مورد عملیات نجات محبوس شدگان در آسانسور را داشتیم که در این عملیات ها 179 نفر نجات یافتند.

مدیرعامل آتشنشانی کرمانشاه توصیه کرد، افراد و بویژه جوانترها حتی المقدور در این روزها که خاموشی های برنامه ریزی شده وجود دارد، از پله به جای آسانسور استفاده کنند. در غیراینصورت و نداشتن توان کافی توصیه می شود افراد برنامه خاموشی‌های شرکت توزیع برق را داشته باشند و مواقعی که خاموشی در محله ای قرار است اتفاق بیافتد، از آسانسور استفاده نکنند.

 

Tags: , , , , , , , , , , , ,

-->