آسانسور

مگنت آسانسور

مگنت آسانسور

وسیله ای است که از یک بوبین مغناطیسی ، یک اهرم و جک تشکیل شده است و بر روی کابین سمت قفل ایمنی درب لولایی طبقه نصب می شود . هرگاه کابین مقابل طبقه ای که در آن توقف دارد برسد ، مگنت درب باز کن هم زمان با آسانسور از کار افتاده و اهرم آن که تحت فشار جک عمل می کند اهرم قفل را به عقب رانده و زبانه قفل از لنگه در بیرون آمده و اجازه باز شدن درب را می دهد .

آسانسور

انواع مگنت آسانسور

  • مگنت درب بازکن اسانسور برقی
  • مگنت درب بازکن اسانسور فنری یا مکانیکی

مگنت آسانسور برقی

بعد از شناسایی طبقه مورد نظر توسط تابلو فرمان آسانسور (و نه تحریک مکانیکی ساسپنشن) و ایست کامل کابین اسانسور ، فرمان تحریک مگنت برقی اعمال شده و بوبین مگنت ، اهرم را رها کرده و قفل در باز می شود.

مگنت آسانسور فنری 

بعد از ایست کامل کابین آسانسور در طبقه مورد نظر و باز شدن درب کابین (ساسپنشن) ، مگنت آزاد شده و قفل را آزاد می کند.مگنت فنری نسبت به مگنت برقی بیشترین استفاده را دارد.

آموزش نصب مگنت آسانسور 

مگنت در بازکن اسانسور در کنار ساسپنشن (مکانیسم تحریک در کابین) توسط دو عد پیچ بسته می شود. موقعیت قرار گیری آن موازی با دیواره کابین است. بعد از نصب مگنت در بازکن اسانسور یک نفر در کابین می ایستد در کابین را بسته و نفر دوم روی کابین به صورت ریویزیون (حرکت دستی کابین) کابین را از پایین ترین طبقه به سمت بالا هدایت می کنیم. در هر طبقه نفر داخل کابین تراز بودن کابین و طبقه را اعلام میکند. نفر روی کابین مگنت را با غلطک قفل درب تنظیم می کند. توجه شود فاصله بین مگنت جمع شده(درب کابین بسته) و قرقره قفل در حد 3mm باشد.

قیمت مگنت آسانسور 

جهت استعلام قیمت به روز مگنت آسانسور تماس بگیرید . علاوه بر اینکه مشاورین شرکت نازلترین قیمت را به اطلاع شما خواهند رساند شما می توانید از مشاوره رایگان بهینه ترین قطعات نسبت به قیمت مطلع شوید.

 

 

Tags: , , , , , , , , , ,

-->